NAKUPOVANIE

Úvod

Tento INTERNETOVÝ OBCHOD je určený pre všetkých stavebníkov a realizačné firmy. Ponúkaný tovar v našom Internetovom obchode je určený pre tých, ktorí poznajú daný tovar a postupy pre jeho spracovanie, ale aj pre tých, ktorí potrebujú poradiť pri ich nákupe. Pristupujeme ku každému zákazníkovi individuálne. Náš internetový obchod sa špecializuje na on-line klientov, ktorí za výhodných nákupných a dodacích podmienok môžu objednať potrebný stavebný materiál pomocou internetu.

Služby

Dbáme na kvalitný popis tovaru a jeho špecifikácií, najnizžšiu cenu, kvalitné web-rozhranie, pravidelné informácie o akciách, ponúkame široký sortiment, ktorý naďalej rozširujeme o ďalsie produkty. Na našom portáli poskytujeme aj ďalšie informácie ohľadom vhodnosti použitia daného tovaru a technológickej výrobe ponúkaných produktov. Pre zákazníka sa snažíme vytvoriť kompexné služby od poradenstva, technológie a samotného nákupu nami ponúkaného tovaru.

Doprava a platba

1. Platba vopred - tovar v obchode:

Celú sumu objednávky zaplatí zákazník vopred bankovým prevodom alebo vkladom na účet na základe zaslanej výzvy na platbu, resp. predfaktúry (emailom). Po prijatí platby na účet on-line Obchodu bude zákazník okamžite informovaný (telefonicky alebo emailom) o tom, kedy bude zákazníkovi tovar dodaný prípadne pripravený na vyzdvihnutie v niektorej z vybraných pobočiek partnerských stavebnín. Je potrebné vybrať aj pobočku partnerských stavebnín, ktorá Vám najviac vyhovuje (najbližšiu).

 

2. Platba vopred, vrátane dopravy - tovar dodaný na stavbu:

Celú sumu objednávky, vrátane telefonicky dohodnutej ceny za dopravu (po odoslaní objednávky Vás kontaktuje pracovník online Obchodu a cenu s Vami dohodne) zaplatí zákazník vopred bankovým prevodom alebo vkladom na účet na základe zaslanej výzvy na platbu, resp. predfaktúry (emailom). Po prijatí platby na účet online Obchodu pracovník Obchodu so zákazníkom dohodne čas dodania materiálu na miesto dodania.

 

3. Platba vopred - tovar dodaný na stavbu - platba za dopravu pri prevzatí:

Po odoslaní objednávky Vás kontaktuje pracovník Obchodu a dohodne s Vami cenu dopravy. Po odsúhlasení celkovej objednávky celú jej sumu zaplatí zákazník vopred bankovým prevodom alebo vkladom na účet na základe zaslanej výzvy na platbu, resp. predfaktúry (emailom). Po prijatí platby na účet online stavebnín pracovník stavebnín so zákazníkom dohodne čas dodania materiálu na miesto dodania. Pri dodaní tovaru zákazník zaplatí cenu dopravy priamo dopravcovi.

Kúpna zmluva

Pri odoslaní objednávky je zákazník povinný oboznámiť sa a súhlasiť s obchodnými podmienkami (ak tak neurobí pomocou zaškrtnutia povinného polička, objednávka sa neodošle). Objednávka kupujúceho je návrh kúpnej zmluvy a samotná kúpna zmluva je uzavretá momentom doručenia záväzného potvrdenia objednávky zo strany predávajúceho (obvykle vo forme predfaktúry alebo výzvy na platbu). Ak je to potrebné, pracovník online Obchodu kontaktuje zákazníka telefonicky, po dohode s ním doplní alebo upraví zoznam objednaného materiálu, dohodne cenu dopravy, zálohy a pod.

Dodanie

Po obdržaní platby na účet online stavebnín, pracovník Obchodu vždy informuje zákazníka, akým spôsobom, kedy a kde (adresa konkrétnej partnerskej kamennej pobočky) dôjde k prevziatiu objednaného stavebného materiálu (podľa spôsobov popísaných vyššie). Tovar nie je možné vyzdvihnúť pred uhradením fakturovanej sumy (resp. zálohy). Faktúra Vám bude neodkladne zaslaná poštou na Vami uvedenú adresu.


Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

No new products at this time